Contact
Tur virtual

Consiliul Studiilor Universitare de Doctorat

Director

  • Prof. dr. Irina-Draga Căruntu – CV

email: director.csud@mail.umfiasi.ro    /    irinadragacaruntu@gmail.com

  Membri:

  • Prof. dr. Luminiţa Smaranda Iancu – CV

email: luminita.iancu@umfiasi.ro    /    luminitasmaranda@yahoo.com

  • Prof. dr. Petru Cianga – CV

email: petru.cianga@umfiasi.ro    /    petrucianga@hotmail.com

  • Prof. dr. Adrian Constantin Covic  – CV

email: adrian.covic@umfiasi.ro    /    accovic@gmail.com

  • Prof. dr. Gerard Jităreanu – CV

email: gerardj@uaiasi.ro

  • Senior lecturer Şerban Stoica – CV

email: serban@stoica.co.uk

  • Student doctorand Bogdan Caba – CV

email: bogdan.d.caba@d.umfiasi.ro / bogdan_caba@yahoo.com

Termeni si conditii
Forum
Link-uri utile
Editura UMF
News UMF Iasi
Radio U
Copyright © 2010-2019 | Universitatea Grigore T. Popa - Iasi. Toate drepturile rezervate.