Contact
Tur virtual

Consiliul Școlii Doctorale

  Director

  • Prof. dr. Cristina Rusu – CV

                 email: cristina.rusu@umfiasi.ro

                   abcrusu@gmail.com

 

   Membri:

  • Prof. dr. Magda Mariana Bădescu – CV

                 email: magda.badescu@umfiasi.ro

                  magda.badescu@gmail.com

 

  • Prof. dr. Liliana Georgeta Foia –CV 

                 email: georgeta.foia@umfiasi.ro

                   lilifoia@yahoo.co.uk

 

  • Prof. dr. Norina Consuela Forna  – CV

                 email:norina_forna@yahoo.com

 

  • Prof. dr. Lenuţa Profire  – CV

                email: lenuta.profire@umfiasi.ro

                 nprofire@yahoo.com

 

  • Prof. dr. Ionela Lăcrămioara Şerban  – CV

                email: ionela.serban@umfiasi.ro

                  ilserban1@yahoo.com

 

  • Prof. dr. Eugen Carasevici – CV

                email:  eugen.carasevici@umfiasi.ro

                  eugen.carasevici@gmail.com

 

  • Prof. dr. Eugen Târcoveanu – CV

                 email: eugen.tarcoveanu@umfiasi.ro

                 etarcov@yahoo.com

 

  • Senior lecturer Victor Ţurcanu – CV

                 email: victor.turcanu@kcl.ac.uk

 

  •   Cercetător ştiinţific Mariana Pinteală – CV

                 email: pinteala@icmpp.ro

 

  • Student-doctorand Ana Maria Buburuz  – CV

                 email: ana-maria-d-buburuz@d.umfiasi.ro

                  anna.buburuz@yahoo.com

 

  • Student doctorand Andrei Daniel Timofte  – CV

                email:  andrei-daniel-gh-timofte@d.umfiasi.ro

                            timofteandreidaniel@yahoo.com

Termeni si conditii
Forum
Link-uri utile
Editura UMF
News UMF Iasi
Radio U
Copyright © 2010-2019 | Universitatea Grigore T. Popa - Iasi. Toate drepturile rezervate.